Čistenie podláh - Rotary stone - vysávače, upratovacie pomôcky, brúsiace stroje na betón.

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Čistenie podláh

Ponúkame vám jednorazové, alebo pravidelné strojové čistenie vašej podlahy.
Prevádzame:
- čistenie podláh po rekonštrukciách
- čistenie podnikových hál
- čistenie garáží
- čistenie priemyselných podláh
- čistenie betónových podláh
- čistenie PVC podláh
- čistenie marmolea
- čistenie podláh z prírodného aj umelého kameňa

Aby podlaha dostala ten správny lesk a nádych, prípadne získala isté fyzikálne vlastnosti, ktoré od nej vyžadujeme, je nutná celkom na záver, jej finálna úprava. Medzi finálne úpravy povrchov radíme napríklad kryštalizáciu (leštenie mramorových, travertínových, žulových povrchov pomocou chémie), lakovanie, voskovanie, odstraňovanie olejových škvŕn, umývanie automatmi........

Kryštalizácia - je technologický postup, ktorým dosahujeme vysoký lesk na podlahách, ktoré obsahujú vápenec. Jedná sa napríklad o mramorové, travertínové a terazzo podlahy. Ide tu vlastne o chemickú reakciu vápenca a aktivátora, pri ktorom dochádza k zmene štruktúry kryštálov na povrchu podlahy. Kryštalizácia sa bežne prevádza na novovybrúsených podlahách. Dá sa previesť aj na starších podlahách na oživenie, ak je podlaha v dobrom technickom stave. Ak to teda staršia podlaha dovoľuje, ušetríte nemalé finančné prostriedky tým, že sa nemusí prevádzaťť jej brúsenie, ale stačí previesť kryštalizáciu. Jedinou nevýhodou je ale ten fakt, že takáto nevybrúsená podlaha nevykazuje taký lesk ako novovybrúsená. Po kryštalizácii je podlaha krásne lesklá, s tzv "mokrým efektom". Na kryštalizáciu mramoru, terazza, travertínu ....... sa používa ako aktivátor prášok KP 85, alebo KP 92.
Mramor po brúsení pred kryštalizáciou.  
Mramor po kryštalizácii.
Voskovanie podlahy.  

Na voskovanie podláh používame taliansky polymérový vosk CSRETICOLATA. Vosk je určený na všetky typy podláh, okrem zapečateného mramoru, cementových a drevených podláh. To znamená, že je vhodný na všetky typy podláh z prírodného kameňa, linoleum, marmoleum, atď. Podlaha získa po voskovaní nádherný lesk a je chránená pred vonkajšími vplyvmi.

Výhodou je i to, že sa dá nanášaťa ošetrovať aj lokálne a stojí podstatne menej ako porovnateľné vosky iných firiem. Vosk sa dá kedykoľvek odstrániť rozpúšťadlom a čističom v jednom - DC 59.

Cena vosku: 45,-€  s DPH za 5 l balenie.  
Výdatnosť: 5 lt. balenie je na 100 m2 - 2 nátery
Impregnácia - je proces, pri ktorom sa povrch podlahy napustí impregnátorom, aby podlaha spĺňala požadované mechanické a chemické vlastnosti. Prevádzame impregnáciu betónových, mramorových, travertínových, terrazzo a iných podláh. Na impregnáciu používame talianské prostriedky firmy KLINDEX.
Umývanie podláh automatmi.

Výhodou umývania podláh s automatmi, ktoré majú odsávanie je to, že špina, ktorá sa mechanicky uvoľní, nie je zatláčaná späťť do podlahy, ako pri obyčajnom umývaní, ale je ihneď odsatá. Pre dokonalé umytie a odsatie podláh používame umývacie automaty firmy OMM. Žiadny povrch nie je pre nich problém. Po nasadení vhodného príslušenstva dokážu povrch umývať od najhrubších nečistôt, až po dokonalé leštenie podláh.

Vďaka širokému strojovému parku automatov dokážeme zabezpečiť široký okruh zákazok.

Umývacie automaty ponúkame aj na požičanie, či do dlhodobého prenájmu.  
Prevádzame taktiež úpravy atypických podkladov a  podláh.Mali sme tú česť a boli sme prizvaní ku viacerým atypickým projektom, na ktorých sme sa mohli úspešne podielať.Medzi ne radíme napríklad úpravy povrchov bazénov, renovácie podláh a schodísk v pamiatkových objektoch, úpravu kovových podláh.......
Ukážka renovácie schodiska v chránenom objekte štátnej inštitúcie.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky