Profil firmy Rotary stone - Rotary stone - vysávače, upratovacie pomôcky, brúsiace stroje na betón.

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Profil firmy Rotary stone

Vážení zákazníci, vítame Vás na stránkach spoločnosti
Rotary stone spol. s r.o.

Nosným programom spoločnosti Rotary stone spol. s r.o. je predaj a servis podlahovej upratovacej techniky a čistiacich strojov. Spoločnosť bola založená v roku 1991, s pôvodným názvom LUX-servis. Na trhu sme teda už 25 rokov. Časom nadobudnuté skúsenosti veľmi radi využijeme aj vo Váš prospech.  Ponúkame vám len osvedčené technológie a stroje, ktoré môžete využiť v každej oblasti svojho života. Škála strojov a techniky, ktorú Vám ponúkame je prispôsobená podľa požiadaviek zákazníkov. Z každého odvetvia sa snažíme ponúknuť to najlepšie a za skvelú cenu. Sme priamy dovozca zariadení značiek Wirbel, Klindex, IPC TOOLS, Campagnola e Fedeli, OMM lavapavimenti.
 

Predajom naša starostlilvosť o zákazníka nekončí. So strojom či  pomôckou si zároveň kupujete aj kvalitný záručný, pozáručný servis a poradenstvo. Na sklade máme aj fyzicky všetky súčiastky na stroje, ktoré ponúkame.
Za  veľkú prednosť našej firmy pokladáme aj to, že všetky stroje a  technológie, ktoré predávame, máme aj fyzicky vyskúšané a overené  praxou. Predvedenie strojov pred kúpou v našej predajni je  samozrejmosťou. Zákazník si tiež môže niektoré stroje pred kúpou  vyskúšať aj v našej požičovni strojov.

Ak potrebujete poradiť, či už  pred kúpou čistiaceho stroja, alebo inej čistiacej techniky, alebo  potrebujete inú radu ohľadom nášho sortimentu, neváhajte a kontaktujte  nás. Naši pracovníci Vám radi pomôžu a poradia.


Naša divízia, firma Karol Zeman, prevádza úpravy povrchov  brúsením, leštením, otryskávaním. Prevádzame úpravy mramorových,  žulových, terazzo, betónových, anhydridových podláh, podláh z umelého aj  prírodného kameňa.
Frézujeme asfalt, betón, asfaltobetón.
 
   
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky