Program údržby podláh pre školy - Rotary stone - vysávače, upratovacie pomôcky, brúsiace stroje na betón.

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Program údržby podláh pre školy

Špeciálna ponuka pre školy.

Drátkovanie, čistenie a udržiavanie podláh.

Zabudnite na suché a prašné drátkovanie.

Objednajte si u nás univerzálny jednokotúčový čistiaci stroj Candia C143 s príslušenstvom. pri čistení nasaďte na Candiu C143 kefu vhodnú na daný úkon a nečistoty uvoľnené mechanickým pôsobením kefy a chemických prostriedkov z podlahy jednoducho odsajte vodným vysávačom.
PARKETY A DREVENÉ PODLAHY - postup.

Drátkovanie: - bezprašný vlhký proces.
Pomocou stroja Candia C143, kefy Tynex a 10-20% - ného roztoku tzv. tekutej drátenky, alebo rozpustného mazľavého mydla odstránime starý vosk. Uvoľnený vosk nenechajte zaschnúť, ale ho odsajte vodným vysávačom Wirbel 829 I. Parkety a drevené podlahy zbytočne nenavlhčujte, aby nedošlo k ich vydutiu.

Voskovanie:
Po vyschnutí podlahy naneste strojom, alebo ručne roztierajte kožúškom pastu na parkety, ktorá sa aplikuje v jednej, alebo dvoch vrstvách. Po zaschnutí vosku môžeme podlahu vyleštiť leštiacou kefou, alebo padom.

Udržiavanie podláh:
Veľkou výhodou takto ošetrených podláh alebo parkiet je ich následné udržiavanie. Poškodené, alebo tzv. vychodené plochy môžete ošetriť lokálne, a to nanesením pasty na parkety na poškodené miesta a preleštiť ich leštiacou kefou.
PVC, GUMA,KOROK, MARMOLEUM, PRÍRODNÝ A UMELÝ KAMEŇ .

Podobným technologickým postupom s použitím chemických prostriedkov na to určených, môžete  vyčistiť a ošetriť poprípade dezinfikovať podlahy pokryté PVC, gumou,  linoleom, marmoleom, prírodným a umelým kameňom, liate podlahy a pod. (Kuchyne, jedálne, chodby, triedy a pod.)

Čistenie kobercov:
Pri čistení kobercov nasadíte na Candiu C143, alebo Limpiu L 133  kefu na koberce. Nečistoty uvoľnené mechanickým pôsobením kefy a  chemickým pôsobením čistiacich prostriedkov jednoducho vysajte vodným  vysávačom, na ktorom musíte mať nasadenú hubicu na koberce.

Údržba podláh s Candiou pre školy v PDF

Údržba podláh s Limpiou pre školy v PDF
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky