podlahový automat Rolly - Rotary stone - vysávače, upratovacie pomôcky, brúsiace stroje na betón.

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

podlahový automat Rolly

Podlahové umývacie automaty
Jedinečné charakteristiky.

Intuitívny ovládací panel: všetky hlavné pracovné funkcie môžu byť vybrané a priamo riadené z ovládacieho panelu - 3 tlačidlami a 3 LED-kami máte situáciu vždy pod kontrolou. Jednodotykové tlačidlo, Rolly aktivuje všetky svoje funkcie spoločne v predvolenom nastavení. Takže Rolly je stroj start and go, ihneď pripravený na použitie (nie je potrebné žiadne školenie).
JEDNODUCHO A RÝCHLO
Systém hlava kefy a stierka, spojený dohromady, perfektne optimalizuje čistiaci a sušiaci výkon, s úžasnými výsledkami, takže Rolly je ideálnym riešením pre malé, alebo preplnené čistiace plochy.
Najlepšie čistiace účinky: valcová kefa zaisťuje najlepšia čistiaci účinok na všetky druhy podláh, hrbolaté, alebo relevantné (so stopami malty), nastaviteľný prítlak gombíkom ... proti každému druhu nečistôt.
Neuveriteľný stierací systém! Alternatívny dvoj stierkový systém: určite jedna z hlavných inovácií. Ako to funguje, je neuveriteľne jednoduché: pri práci smerom dopredu sa predná stierka ihneď uzavrie a zadná môže pracovať efektívnejšie, pri smere dozadu to bude presne opačne. Výsledky sú okamžite a jednoznačne viditeľné: top výsledky sušenia a optimalizovanej spotreby súčasne.


Cena: 3420,- € s DPH


Zaťahovacie stierky: pri vysávaní okolo stien sa obe ramená zasunú dovnútra hlavy kefy pri náraze na odskok (znova sa vysunú, keď odskok minú); pre maximálnu spoľahlivosť a pružnosť pri práci.
Neuveriteľne tichý: akonáhle stlačite funkciu Tichý režim na ovládacom paneli, Rolly pracuje okamžite tichšie (54 dB). Ideálny pre denné čistenie vo všetkých prostrediach (nemocnice, sanatóriá, ...), kde ticho je "nutnosťou".

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky