Podlahová chémia - Rotary stone - vysávače, upratovacie pomôcky, brúsiace stroje na betón.

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Podlahová chémia

Umývanie a ošetrovanie podláh a povrchov.
5P

Kombinovaný čistiaci prostriedok s dezinfekčným účinkom na všetky umývateľné plochy a predmety, vďaka zabrzdenej penivosti vhodný aj pre podlahové umývacie automaty.
Použitie:
Prípravok je určený pre bežných spotrebiteľov a profesionálne použitie v oblasti komunálnej hygieny, veterinárneho lekárstva a pod. Prípravok má charakteristickú vôňu použitého parfumu.

5L balenie
14,- €
I PROFUMOSI

Super koncentrovaný udržiavací detergent.

Použitie:
Udržiavací detergent na rôzne  povrchy pre každodenné použitie, s efektom prevoňania vaších priestorov.  Detergent je charakteristický svojou veľmi výraznou sviežou vôňou. Pri  štandardnom použití vám na 8-10L vody stačí pridať iba 25ml prípravku.  Pre dlhšie udržanie vône stačí zdvojnásobiť dávku prostriedku.

1 L balenie
14,- €  
STONE SOAP

na ochranu a bezpečnostnú údržbu lešteného betónu. Dennodenná ochrana a údržba povrchu.

5 L balenie
80,- €
Voskovanie podláh.  
CSRETICOLATA  

Polymérový konzervačný vosk na podlahy.

CSReticolataje metalizovaná emulzia dodávajúca vysoký lesk, poskytujúca odolnosť voči prevádzke a dlhú životnosť. Vhodná pre všetky pružné podlahy - PVC, guma, linoleum, živice, kameň.

Použitie: podlaha musí byť riadne očistená, umytá a povysávaná. CSReticolata sa aplikuje ručne, pomocou kožúška. Prvá vrstva sa nechá zaschnúť aspoň 1/2 hodiny. Druhú vrstvu aplikujeme krížom na prvú. Ak si to vyžaduje mimoriadná savosť podlahy, alebo chceme docieliť mimoriadný lesk aplikujeme aj tretiu vrstvu. Podlaha je pochôdzna po 24 hodinách.

5Kg balenie: 50,- €  
DC 59

Čistiaci prostriedok na podlahy pre manuálne a strojové čistenie.

Použitie:
Špecifický  prostriedok na odstránenie vosku z akéhokoľvek druhu podlahy ručnou,  alebo strojovou metódou. Prostriedok je vhodný aj na odstraňovanie  rôznych mastnôt a mastných nečistôt v priemyselných prevádzkach,  autodieľňach, strojárenskom priemysle a pod.

5kg balenie: 34,- €  
Leštenie prírodného a umelého kameňa.
POLISH KP 85

Leštiasi prášok na leštenie štandardných mramorov a terazza.

Použitie:
Prášok na leštenie mramorov a terazza po brúsení, ale aj na každodenné udržiavanie podláh z mramoru, terazza, porcelánu a skla. KP 85 sa riedi na podlahe s vodou a veľmi rýchlo odstráni zaschnutú zeminu, čmuhy po umývacích prostriedkoch a mydlách, kvapkanice po maľovkách a nakvapkanú špárovačku. Je ideálny pre použitie v komerčných kuchyniach, reštauráciách, obchodných centrách a pod. Udžiava a zlepšuje optické vlastnosti podláh.
POLISH KG

Leštiasi prášok.

Použitie:
Leštiaci prášok na tmavé žuly.
POLISH COLOR

Leštiasi prášok.

Použitie:
Leštiaci prášok na farebné mramory (čierny, zelený, červený a pod.) a mramory obsahujúce železo.  
POLISH KP 92

Leštiasi prášok na leštenie štandardných mramorov a vápencových podláh.

Použitie:
Prášok na leštenie mramorov a podláh obsahujúcich vápenec. Používa sa hlavne po brúsení, ale aj na každodenú údržbu podláh. KP 92 sa riedi na podlahe s vodou a veľmi rýchlo odstráni zaschnutú zeminu, čmuhy po umývacích prostriedkoch a mydlách, kvapkanice po maľovkách a nakvapkanú špárovačku. Je ideálny pre použitie v komerčných kuchyniach, reštauráciách, obchodných centrách a pod. Udžiava a zlepšuje optické vlastnosti podláh.
5kg balenie
84,00 €
5kg balenie
158,50 €
5kg balenie
134,17 €
5kg balenie
110,50 €  
Impregnácia a špárovanie prírodného a umelého kameňa.
KI

Impregnátor na podlahy.

Použitie:
KI je vynikajúci olejovo vodný impregnátor pre žulu, výrobky z tehál,  betón a kameň vo všeobecnosti. Chráni tiež pred dažďom, smogom a tukmi. Časom nežltne. Je úspešne používaný na podlahách, tabuliach, vo výrobných halách, dieľňach. KI impregnátor zabraňuje vsiaknutiu rôznych tekutín ako voda, olej , káva a víno do napustených podláh. Napenetrovaný materiál ostáva farebne stály a priedušný.  
ANTIKO

Impregnátor na podlahy.

Použitie:
Antiko je špeciálny produkt na mramorové podlahy a podlahy z prírodného kameňa. Chráni pred vodou. Používa sa na finálnu úpravu tzv. antických podláh ("pálených").  
SPLENDUR

Impregnátor na podlahy.

Použitie:
Splendur je odporúčaný na zvýšenie jasností mramoru, kameňa a žulových povrchov. Leští a zabraňuje vsiaknutiu vody. Zachováva farbu napusteného povrchu.  
FULL STUCCO

Biela špárovacia hmota na podlahy.

Použitie:
FULL TIXO je hustá špárovacia hmota vyrobená kombináciou syntetických a vybraných živíc. Používa sa hlavne na opravu a lepenie všetkých typov mramoru a prírodného kameňa, je vhodný na vodorovné aj zvislé plochy. Full má dobrú adhéziu. Po stuhnutí sa stáva veľmi pevným, a je pripravený na leštenie. Full sa stáva tuhým už po 20 - tich minútach.  
1L balenie
26,85 €  
1L balenie
39,83 €
1L balenie
18,56 €
1kg balenie
10 €
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky